Rezervē laiku sarunai ar Text2reach speciālistuRezervēt laiku

Esi gatavs Melnajai piektdienai un Kiberpirmdienai – SMS kampaņas

Kristīne Kjerulfa
Kristīne Kjerulfa
Pirms 2 gadiem

Melnā piektdiena un Kiberpirmdiena ir vispopulārākā iepirkšanās nedēļas nogale visā pasaulē, kur satiekas miljoniem klientu un uzņēmumu. Cilvēki gatavo dāvanas svētku sezonai vai vienkārši palutina sevi. Lai izceltos starp bezgalīgiem piedāvājumiem, kur katrs ir ĪPAŠS, un piesaistītu lielākas auditorijas uzmanību, uzņēmumiem ir jānodrošina kvalitatīva un efektīva komunikācija ar klientu.

Mūsdienu pasaulē ir daudz dažādu kanālu, lai sasniegtu savus klientus, bet kuru tieši izvēlēties? Nav iespējams noliegt, ka e-pasta mārketings ir ļoti ērts veids, kā sazināties ar klientiem, taču, statistiski runājot, atsevišķās nozarēs tas dod tikai 1,34% klikšķu atdevi no kampaņām. Daži e-pasta ziņojumi nonāk mēstulēs vai vienkārši tiek ignorēti aizņemtajā iesūtnē gada izskaņā.

Skaidrs, ka jūs nevēlaties riskēt gada auglīgākajā nedēļas nogalē. Tieši tāpēc noder SMS!

SMS mārketings ir personisks. Tas dod iespēju koncentrēties uz kampaņas galveno mērķi – pievērst uzmanību produktam, pakalpojumam vai vietnei. SMS tiek piegādāta uz mobilo tālruni, ko katrs adresāts tur rokās. Turklāt, sasniedzamību neierobežo ne interneta pieslēgums, ne mobilā tālruņa modelis – atsevišķos gadījumos cilvēki joprojām izmanto pogu mobilos telefonus, un neviens negribētu izslēgt šo auditoriju no savas kampaņas.

Melnā piektdiena ir tepat aiz stūra, tāpēc tagad ir vislabākais laiks, lai tai sagatavotos un sāktu sazināties ar saviem klientiem. Dodieties uz vietni my.text2reach.com un izveidojiet savu kontu.

💼 Strādājiet ar savu mobilo tālruņu numuru datu bāzi un informējiet savus klientus par gaidāmo izpārdošanu

📊 Analizējiet klientu uzvedību savā vietnē un informējiet viņus par konkrētām precēm vai pakalpojumiem

👑 Izveidojiet personalizētas kampaņas saviem VIP klientiem

🤝 Izmantojiet mūsu divvirzienu SMS pakalpojumu un aptaujājiet savus klientus saņemot atgriezenisko saiti

🎉 Atgādiniet klientiem par pamestiem iepirkumu groziem Jūsu e-veikalā (šokējošs 69,99% rādītājs ir dokumentēts e-komercijas pētījumā)

❤️ Strādājot ar auditoriju, vienmēr atcerieties par mārketinga ētiku.

Šo padomu ievērošana palīdzēs paātrināt pārdošanas apjomu pirms Melnās piektdienas un Kiberpirmdienas un tās laikā.

Mēs palīdzēsim sākt jau šodien: Izveido bezmaksas SMS kontu