Rezervē laiku sarunai ar Text2reach speciālistuRezervēt laiku

Text2reach, SMS industrijā kopš 2009. gada

Mārtiņš Labāns
Mārtiņš Labāns
Pirms 2 gadiem

Mēs – divi Mārtiņi – Mārtiņš Grandāns un Mārtiņš Labāns uzskatam sevi par SMS dinozauriem. Strādājam ar dažādiem SMS projektiem jau kopš 2000. gada. Iesākumā kā algoti darbinieki Skandināvu uzņēmumā Inpoc Latvia, vēlāk Aspiro Latvia, 2009. gadā dibinājām paši savu SMS kompāniju – Text2reach. Uzņēmuma sākumposmā mums daudz palīdzēja Draugiem Group, kuras paspārnē darbojāmies līdz pat 2018. gada beigām, palīdzot nodrošināt portāla Draugiem.lv maksājumus un SMS apziņošanas risinājumus. Paralēli strādājām, lai piesaistītu ārējos klientus. 2018. gada beigās bijām izauguši tik lieli, ka gan “mamma”, gan mēs sapratām, ka jādodas tālāk, un Text2reach kļuva par patstāvīgu uzņēmumu jau ārpus Draugiem Group.

Šobrīd apkalpojam klientus 65 valstīs visā pasaulē un esam lepni, ka mūsu pakalpojumus un kvalitāti klienti novērtē gan Eiropā un Skandināvijā, gan Latīņamerikā un Tuvajos Austrumos. 2021. gada laikā nosūtījām 600 miljonus SMS, gan apkalpojot mazu autoservisu Latvijā, gan pasaules lielākās sociālo mediju grupas. Esam priecīgi un patiesi iedvesmoti turpināt izaugsmi piedāvājot arvien jaunus produktus kā WhatsApp biznesa risinājumu un mūsu jauno Multikanālu komunikācijas platformu. Lai gan tehnoloģijas iet strauji uz priekšu, redzam, ka uzņēmumu nosūtītie SMS apjomi ar katru gadu pieaug visā pasaulē.

Pirmā SMS tika nosūtīta 1992. gada 3. decembrī, tas nozīmē, ka īsziņa šogad svinēs 30 gadu jubileju. Un, mūsuprāt, mums priekšā ir vēl vismaz 30 aizraujoši SMS gadi.