Rezervē laiku sarunai ar Text2reach speciālistuRezervēt laiku

Mapon pieredzes stāsts izmantojot Text2reach SMS risinājumu

Mārtiņš Labāns
Mārtiņš Labāns
Pirms 2 gadiem

Mapon ir viens no vadošajiem autoparku pārvaldības un aktīvu izsekošanas risinājumu nodrošinātājiem Ziemeļeiropā. Uzņēmums šajā biznesā ir vairāk nekā 15 gadus un kopš tā laika ir izaudzis no vietējā uzņēmuma par starptautisko, attīstījuši spēcīgu globālu partneru tīklu un atvēruši filiāles Spānijā, Igaunijā, Somijā un Dānijā.

Mapon ir daļa no Draugiem Group – starptautiskas IT uzņēmumu asociācijas no Latvijas ar filiālēm vairākās vietās Eiropā, ASV, Kanādā, Meksikā, Brazīlijā, Austrālijā un Japānā. Uzņēmuma darba pamatā ir sadarbība un tādas pašas vērtības kā pārējiem grupas uzņēmumiem – godīgums, eksperimenti un iniciatīva. Mapon nodrošina autoparku pārvaldības un līdzekļu izsekošanas risinājumus, kas būs piemēroti jebkuram uzņēmumam neatkarīgi no tā darbības jomas un autoparka lieluma. Mapon platformai ir tīmekļa versija, un tā ir pieejama arī Android un iOS mobilajās lietotnēs, kas ir izstrādātas, lai apmierinātu autoparka pārvaldnieka un darbinieku vajadzības.Mapon piedāvā tādus risinājumus kā GPS izsekošana un tiešraides dati, degvielas kontrole, video telemātika, BLE līdzekļu izsekošana, braukšanas uzvedības un drošības uzraudzība, automašīnu koplietošana, mobilās lietotnes, maršruta plānošana, temperatūras uzraudzība, sakaru rīks, autoparka apkope, transportlīdzekļu pārbaudes, autoparka efektivitāte, digitālās veidlapas un darba laiks.

Lai piedāvātu saviem klientiem vislabāko pakalpojumu kvalitāti, ir izstrādatas arī savas GPS izsekošanas ierīces, kas tiek būvētas pašu spēkiem. Bez tam Mapon platforma ir saderīga ar vairāk nekā 500 dažādām telemetrijas ierīcēm no vadošajiem izsekošanas ierīču ražotājiem pasaulē. Beidzot, Mapon ir globāls uzņēmums, kas cenšas izveidot spēcīgu partneru tīklu, kas aptvertu visus pasaules reģionus.

Mapon izmanto Text2Reach risinājumu automatizētai SMS sūtīšanai no Mapon platformas saviem klientiem visā pasaulē – adresātiem vairāk nekā 80 valstīs. Ir divi galvenie biznesa procesi, kuros tiek nosūtītas SMS:

  1. ierīces konfigurācija. Daudzas ierīces atbalsta konfigurēšanu arī ar SMS. Tas nozīmē, ka automašīnās uzstādītās ierīces var pārvaldīt, nosūtot SMS komandas no Mapon platformas. Risinājums nodrošina arī iespēju saņemt ierīces ģenerētās atbildes. Tātad tā ir divvirzienu komunikācija, izmantojot SMS API.
  2. komunikācija ar platformas lietotājiem. Ir daudzi biznesa scenāriji, kuros lietotājiem jāsaņem brīdinājumi vai ziņojumi no Mapon platformas. Piemēram – brīdinājumi saistībā ar viņu transportlīdzekli vai ziņojumi saziņai ar platformas lietotājiem – vadītājiem, vadītājiem utt. Lielākā daļa lietotāju izmanto mobilo aplikāciju vai tīmekļa portālu visām platformas funkcijām. Taču ir biznesa kritiskie procesi, kuros ir ļoti svarīgi saņemt informāciju bez kavēšanās 24/7 – pat tad, ja jums nav mobilā tīkla vai atrodaties prom no datora. Piemēram – transportlīdzeklis izbrauc no objekta, temperatūra konteinerā ir zem robežvērtības, tiek nospiesta SOS poga, vadītājs pārsniedz ātrumu utt.. Šajos gadījumos SMS ziņas tiek sūtītas paralēli, jo mobilais tālrunis parasti vienmēr ir līdzi! Un šajā nozarē joprojām ir daudz lietotāju, kuri neizmanto viedtālruņus. Šiem vecākiem tālruņu modeļiem SMS ir vienīgais un uzticamākais kanāls, kas garantē informācijas piegādi galalietotājam.

Vairāk informācijas par Mapon risinājumiem varat atrast www.mapon.lv